Litexpo BALDAI 2012

RU  EN


Parodos naujienos
Parodoje lankytojai šiemet galės įvertinti ne tik atskirus baldus, bet ir tai, kaip baldai, interjero elementai, meno kūriniai kuria namų estetiką, jaukumą ir patogumą. Atskiroje erdvėje bus pristatoma meno galerijų ekspozicija ERDVĖ MENUI, baldų ir interjero dizainerių ekspozicija INTERJERO IDĖJOS NAMAMS.

Visas parodos dienas parodos lankytojai galės konsultuotis su profesionalais ir sužinoti kaip kurti jaukius namus.
Konsultacijų temos: KAIP ĮRENGTI VONIOS KAMBARĮ?; APŠVIETIMAS IR ENERGIJOS TAUPYMAS NAMUOSE, NAUDOJANT PAŽANGIAS LED TECHNOLOGIJAS; NAMŲ INTERJERO DEKORAVIMAS, NAMŲ TEKSTILĖ. SEZONO NAUJIENOS; INTERJERO ĮRENGIMAS, FUNKCINIŲ INTERJERO ZONŲ PLANAVIMAS IR APDAILOS PARINKIMAS.

Parodoje dalyvaus 130 baldų gamintojų, prekybinių įmonių, interjero bendrovių, baldinių medžiagų gamintojų ir dizainerių iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Ukrainos. Dalyvių ekspozicijos išsidėstys 5-oje ir 3-oje LITEXPO salėse bei galerijose ir užims daugiau kaip 8000 kv.m. plotą.

Tradiciškai 3-oji salė skirta dizaino idėjoms ir sprendimams. Čia įsikurs ne tik baldų, bet ir interjero bei dizaino objektų ekspozicijos.

Šios salės galerijoje lankytojų lauks ir pamėgtoji „Dizaino galerija“, kaip visuomet, provokuojanti, įdomi ir inovatyvi. Dizaino galerijoje bus pristatoma didelio pasisekimo Singapūro parodoje sulaukusi Lietuvos rinktinė baldų kolekcija, žinomo Lietuvos dizainerio Naurio Kalinausko koncepcinis miegamojo sprendimas “materijos.lt miegamajame”. „Dizaino galerijos“ naujiena - projektas didėja.lt. Šio projekto autoriai VšĮ “Interjero erdvė” ir dizaino studija “ALL design” siekia suaktyvinti kūrybinių industrijų šaką - dizainą Lietuvoje ir plėsti lietuviško dizaino rinką.


Parodos renginiai:
SEMINARAS JŪSŲ GAMINYS – DIZAINAS AR PREKIŲ ŽENKLAS?&nbsdp;&nbsdp;Seminaro temos:

  • Kas yra dizainas ir prekių ženklas?
  • Optimaliausias gaminio išvaizdos apsaugos būdas, Koks apsaugos būdas, teritorija ir apimtis tinkama būtent Jums?

SEMINARAS “SĖKMINGA KŪRYBA – PELNINGA GAMYBA”.&nbsdp;&nbsdp;Seminaro temos:
  • Globalus prekinis vardas iš mažos šalies?
  • Efektyvus marketingas - kūryba ar gamyba?
  • Kaip apsaugoti intelektinę nuosavybę?
  • Dizaino apdovanojimai - efektyvi priemonė išsiskirti ir būti matomais.
Parodos darbo valandos:
Kovo 29-31 d., 10.00 - 18.00 val.
Balandžio 1 d., 10.00 - 16.00 val.

Litexpo BALDAI 2012   Parodos metu vyks loterija, kurioje net trys vertingi prizai : stilingas fotelis ir banketė iš naujausios bendrovės “Grafų baldai” kolekcijos, bendrovės SKANDINAVIŠKI INTERJERAI minkštų baldų komplektas ir bendrovės “Namas ir aš” prizas – dviejų valandų profesionalaus interjero dizainerio konsultacija kliento namuose.

IKI MALONAUS SUSITIKIMO PARODOJE “BALDAI 2012”

 

Nuotraukos iš parodos BALDAI 2011

Litexpo paroda BALDAI 2011 Litexpo paroda BALDAI 2011 Litexpo paroda BALDAI 2011 Litexpo paroda BALDAI 2011 Litexpo paroda BALDAI 2011 Litexpo paroda BALDAI 2011 Litexpo paroda BALDAI 2011 Litexpo paroda BALDAI 2011 Litexpo paroda BALDAI 2011 Litexpo paroda BALDAI 2011 Litexpo paroda BALDAI 2011 Litexpo paroda BALDAI 2011 Litexpo paroda BALDAI 2011 Litexpo paroda BALDAI 2011 Litexpo paroda BALDAI 2011 Litexpo paroda BALDAI 2011 Litexpo paroda BALDAI 2011 Litexpo paroda BALDAI 2011 Litexpo paroda BALDAI 2011 Litexpo paroda BALDAI 2011 Litexpo paroda BALDAI 2011