Kaip parduoti senus baldus

Planuojant įsigyti naujus baldus neretai iškyla klausimas, kur padėti senuosius. Jeigu neturite, kam atiduoti senų baldų, o sodyboje ar garaže jau nebėra vietos padėvėtai sofai ar spintai, vienas iš galimų sprendimų yra tiesiog tai parduoti. Štai keletas patarimų, nuo ko pradėti senų ir nereikalingų baldų išpardavimą.
Kaip parduoti senus baldus
Nustatykite baldų vertę
Iš senelių kaimo pargabenti senoviniai baldai gali turėti gana didelę vertę ir būti priskirti prie antikvariato. Todėl, jeigu įmanoma, pasidomėkite baldo istorija. Aplankykite keletą antikvarinių parduotuvių arba pasiteiraukite specialisto nuomonės, kokios vertės galėtų būti jūsų senovinis baldas.
Geros būklės šiuolaikiniai baldai taip pat bus vertingi, ypač jei tinkamai juos prižiūrėjote. Verta prisiminti, kur įsigijote šiuos baldus, kiek laiko naudojotės jais ir kiek mokėjote.

Parinkite tinkamą kainą
Būkite realistiški vertindami savo senus baldus.  Kad ir kokie malonūs būtų prisiminimai, susiję su parduodamu baldu, pirkėjui tai vertės neprideda. Jūsų atnaujintas baldas, rankų darbo gamybos detalės taip pat gali būti nereikšmingos. Pirkimui paskatinti į bendrą kainą įtraukite visas baldų detales arba pridėkite derančią dekoro detalę. Jūsų kaina neturi būti aukštesnė nei panašių baldų antikvariatuose ar dėvėtų baldų parduotuvėse.  Pasilikite šiek tiek erdvės nuleisti kainą, jei prireiks, bei nuspręskite, kiek ilgai laikysite pradinę kainą.

 
Išsirinkite geriausią būdą parduoti senus baldus
Yra keletas galimų būdų, kaip galite parduoti savo senus baldus. Išsirinkite jums labiausiai priimtiną.
-    Internetinėse svetainėse, aukcionuoKaip parduoti senus baldusse. Tai puikus būdas neišeinant iš namų parduoti jums nebereikalingą daiktą. Būtinai padarykite kelias baldų nuotraukas. Produktai su nuotraukomis visada nuperkami greičiau. Būkite pasiruošę įvairiems pirkėjų klausimams ir net apsilankymams. Mat ne visi apsisprendžia pirkti vien iš nuotraukos. Jeigu įmanoma, baldų apžiūrą renkite garaže ar kitoje vietoje nei gyvenate.
-    Pasitelkite į pagalbą tarpininkus. Jeigu neturite laiko ar noro patys prekiauti aukcione, pasitelkite agentus, kurie visą tai padarys už jus. Jie išmano savo darbą, tinkamai paruoš baldus pardavimui ir suras pirkėją. Žinoma, būkite pasiruošę sumokėti komisinį mokestį už agento darbą. Būtinai susitarkite dėl jo prieš pasirašant bet kokią sutartį.
-    Pasitelkite į pagalbą baldų supirkėjus. Šis senų baldų pardavimo būdas yra labai naudingas, kai turite gana daug senų baldų ir norite juos parduoti. Baldų supirkėjai patys atvažiuos, įkainuos ir nupirks jūsų baldus. Žinoma, būkite atidūs prieš pasirašydami supirkimo sutartį, pasidomėkite ar supirkėjų siūloma kaina nėra per maža.

Jeigu vis dėlto nepavyktų parduoti senų baldų, neišmeskite. padovanokite juos labdaros organizacijoms. Taip ne tik padarysite gerą paslaugą, tačiau ir patys jausitės geriau suteikę kažkam galimybę turėti reikalingų daiktų.

Straipsnių paieška Ieškoti